1. Dobiegają końca uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia NMP. Już dziś składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do ich uświetnienia przygotowując plac koronacyjny, kościół, kwiaty, liturgię, poczęstunki dla Gości. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach, tak Parafianom jak i Gościom. Niech błogosławieństwo od Matki Boskiej Lubaskiej, Królowej Rodzin będzie dla wszystkich nagrodą.

2. Od dziś trwa Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. Spotkanie Rejonowe Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. odbędzie się 10 września, we wtorek, o 18.00 w kościele.

4. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w piątek o 19.30 przed probostwo.

5. Krąg biblijny zaprasza w czwartek po Mszy św.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00 na probostwie.

7. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej, dla lektorów w sobotę o 10.00.

8. Próba scholi w sobotę o 12.00.

9. W ramach ogólnopolskiej akcji „Polska pod Krzyżem” zapraszamy na czuwanie w sobotę, 14 września, w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego, po wieczornej Mszy św. Zakończenie o 3.00 nad ranem Mszą św. Zachęcamy także do modlitwy pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

10. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL, WT UAM oraz szkoły katolickie.

12. W poniedziałek o 12.00 odbędzie się pogrzeb śp. Haliny Janickiej (l. 88) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…