1. Odpowiadając na prośbę Dyrektora Szpitala w Czarnkowie, dziś, wychodząc z kościoła naszą ofiarą pragniemy wesprzeć remont dachu kaplicy szpitalnej. Z góry serdeczne „Bóg zapłać”!

2. Osoby zainteresowane wyjazdem na Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu prosimy na spotkanie w piątek o 19.30 w kościele.

3. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie w kościele o 15.00. Włączając się także w ogólnopolską modlitwę „Koronka na ulicach – Iskra Miłosierdzia”, w sobotę o 15.00 odmawiana będzie także Koronka na ulicy Chrobrego.

4. Krąg biblijny we wtorek o 18.30 na probostwie.

5. Nowenna jak zwykle w środę: o 9.00 i 18.00.

6. Ks. Robert zaprasza ministrantów na zbiórkę w środę, po Nowennie, około 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do Służby Ołtarza. Zbiórka dla lektorów w sobotę o 10.00.

7. Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne w czwartek o 18.30 w kościele. Będzie możliwość nabycia różańców, książeczek, medalików oraz zamówienia alb.

8. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00.

9. Próba scholi w sobotę o 12.00.

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty śp. Regina Zielińska (l. 92) z Lubasza, śp. Marceli Grzyl (l. 82) z Dębego oraz śp. Henryk Pertek (l. 69) z Miłkowa. Zmarła także w ubiegłym tygodniu śp. Bożena Jankiewicz (l. 77 ) wieloletnia gospodyni Ks. Kan. Symplicjusza Nowaka, – jej pogrzeb odbył się w sobotę, w Oborzyskach Starych. Ks. Kanonik odprawi w jej intencji Mszę św. w Lubaszu, w najbliższy wtorek o 18.00. Wieczny odpoczynek…