1. Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Najwspanialszej z Niewiast – Matki Bożej.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

3. Dziś składka gospodarcza. Za ofiary serdeczne „Bóg zapłać!”

4. Krąg biblijny odbędzie się we wtorek na probostwie o 18.30.

5. Wszystkie chętne osoby, które chciałyby uczestniczyć w Misterium Paschalnym, które odbędzie się w Niedzielę Palmową zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. około 19.00 na probostwo.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00 na probostwie.

7. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII prosimy na spotkanie przygotowawcze w piątek, po Drodze Krzyżowej około 19.00 w kościele.

8. Już dziś informujemy, że Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek, 27 marca. Rozpoczęcie Mszą św. o 21.00 w naszym kościele.

9. Zachęcamy do włączenia się w postanowienia wielkopostne w intencji parafii i przypominamy, że od poniedziałku do piątku odmawiany jest w kościele różaniec o 12.00, a codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Edward Kowal (l. 73) z Krucza. Wieczny odpoczynek…