1. Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego świętowania Bożego Ciała. „Bóg zapłać” za przygotowanie ołtarzy na trasie procesji, strażakom i policji za zabezpieczenie przejścia procesji, strażakom i leśnikom za niesienie obrazu Matki Bożej Lubaskiej, panom od baldachimu, osobom niosącym sztandary i feretrony, dziewczynkom sypiącym kwiatki, służbie liturgicznej i wszystkim uczestnikom.

2. Osobne podziękowania składamy wiernym, którzy skorzystali z okazji do spowiedzi świętej wielkanocnej w sobotę.

3. Rozpoczęliśmy Misje Parafialne. Nauki misyjne podczas Mszy św. o 11.00 i 18.00. W południe odmawiamy Różaniec, po Mszy św. wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Nabożeństwa czerwcowe do czwartku o 20.30 w łączności z Apelem Misyjnym, transmitowanym na Facebooku. Krótkie nauki także podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego o 15.00. Nowenna w środę wieczorem wyjątkowo o 17.45. Na Mszę św. w czwartek o 11.00 zapraszamy szczególnie osoby starsze, samotne, doświadczone krzyżem cierpienia i choroby, na 18.00 prosimy rodziny na misyjną uroczystość małżeństwa i rodziny. Zakończenie Misji w piątek Mszą św. polową przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa z nabożeństwem czerwcowym (jeśli tylko pogoda i Pan Bóg pozwolą). Tego dnia, ze względu na uroczystość nie ma postu. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału.

4. Ofiary składane na tacę (dziś) w niedzielę przeznaczamy na wsparcie dzieł Ojców Redemptorystów.

5. W kiosku polecamy prasę religijną: Przewodnik, Gość Niedzielny i Miłujcie się.