1. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca będziemy odmawiać przed Najświętszym Sakramentem w październiku codziennie o 20.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci razem z Babciami i Dziadkami we wtorki, środy i piątki o 16.20. Bardzo prosimy Babcie i Dziadków, aby przyprowadzili do świątyni swoje wnuki i razem trwali na modlitwie do której tak bardzo zachęca nas Matka Boża.

2. Nieustający Różaniec w naszej parafii w poniedziałek, 4 października.

3. Żywy Różaniec zapraszamy na Mszę św. we wtorek o 18.00.

4. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.00.

6. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

7. Rodziców dzieci z klas III – które pragną przystąpić do I Komunii św. w bieżącym roku szkolnym zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o 16.00 – Msza św. a po niej konferencja. W czasie spotkania zostanie także przedstawiona oferta alb dla dzieci oraz różańce, książeczki do nabożeństwa, świece i inne dewocjonalia.

8. W ramach obchodów Dnia Papieskiego, Starostwo Powiatowe w Czarnkowie, Wójt Gminy Lubasz, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu, Oddział Nadnotecki Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w Pile wspólnie z Parafią zapraszają na V Festiwal Pieśni Chóralnej „Lubasz Cantans 2021” w przyszłą niedzielę, 10 października. Prezentacje chórów przed Mszą św. o 11.20, w czasie i po Mszy św. o 11.30.

9. Za tydzień, przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na Fundusz Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży.

10. Towarzystwo Seniorów „Słoneczko” zaprasza na spotkanie towarzyskie w Sokołowie pod hasłem „Miód jest dobry na wszystko” w sobotę, 16 października o 18.00. Szczegóły na plakatach.

11. Polecamy prasę religijną. U ministrantów najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza” z fotorelacją z odpustu parafialnego.

12. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Stanisław Marszałek (l. 65) ze Stajkowa (pogrzeb odbędzie się we wtorek o 11.00). We wtorek o 13.00 odbędzie się także pogrzeb sp. Julity Kowal (l. 40) z Pęckowa – pochodzącej z Lubasza. Wieczny odpoczynek…