1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. około 18.30.

2. W czwartek obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Z okazji 103 Rocznicy odprawiona zostanie w naszym kościele o 11.30 uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz samorządowych i pocztów sztandarowych. Przed liturgią krótki program artystyczny. Rozpoczniemy Mszę św. odśpiewaniem – wraz z wszystkimi Rodakami w kraju i poza jego granicami – Hymnu Narodowego. Po liturgii uroczyste złożenie kwiatów przy pomniku Powstańców Wielkopolskich na cmentarzu przykościelnym.

3. Ofiary zebrane w czwartek przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Duszpasterstwo młodzieży „Boży Meleks” zaprasza w piątek na 19.00.

5. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, zbiórka ministrantów o 11.00, próba scholi o 12.00.

6. Podczas kwesty w ubiegłą niedzielę zebraliśmy i przekazaliśmy rodzinie poszkodowanej w pożarze w Ciszkowie 6 528 PLN oraz 50 EURO. Obdarowani pragną „serdecznie podziękować za zorganizowaną zbiórkę wszystkim ludziom dobrej woli, którzy dołożyli cegiełkę do remontu naszego domu, abyśmy jak najszybciej wrócili do normalności. Cała nasza rodzina składa serdeczne Bóg zapłać!”

7. Za tydzień Światowy dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

8. W przyszłą niedzielę będzie czynny punkt szczepień przeciwko Covid – 19 w gmachu Edukacji Lubasz. Chętnych zapraszamy.

10. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Franciszek Magdziński (l. 82) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…